„Surprise me…”

„Surprise me…” – diskusijos metu Arkadijaus Gotesmano ištarta frazė, geriausiai apibūdinanti spalio 17 dieną „Jazz Academy” erdvėje vykusį ciklo “Improdimensija” koncertą.

Dovydo Stalmoko ir Arkadijaus Gotesmano duetinėje, beveik valandą trukusioje improvizacijoje, įvairios garsinės faktūros, išplėstinės technikos, iš anksto nesuplanuoti kontrapunktai stebino, bet tuo pačiu metu skambėjo visiškai natūraliai. Tą dieną gimtadienį šventusio Dovydo Stalmoko grojimas nepaliko abejingų.

Po koncerto vykusioje diskusijoje netrūko komplimentų šiam savito braižo atlikėjui. Jo atlikime buvo visko – nuo archajiško tipo melodijų iki „noise” muzikos elementų.
Abu atlikėjai nuolat kontrastavo, vystė savo individualias kompozicines linijas. Buvo įdomu ir paprasta sekti kiekvieno muzikavimą individualiai, tačiau tai neardė bendros muzikinės linijos. Duetas skambėjo „duetiškai”.

Tai buvo puikus muzikinės komunikacijos pavyzdys – skirtingos muzikinės kalbos manieros buvo pateiktos taip, kad visiškai neprieštarautų bendrai muzikos koncepcijai.

 

IMG_1475-2
D. Stalmokas/A. Gotesman – “Improdimensija“ 2018 10 17

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.