„Jazz Academy“ skelbia antro pusmečio mokinių atranką

Kaune įsikūrusi džiazo, ritmo ir improvizacijos erdvė „Jazz Academy“ skelbia naujų mokinių atranką ir kviečia muzikuojantį jaunimą įsilieti į talentingų atlikėjų gretas. 

Kiekvienam kandidatui atrankos komisija skirs pakankamai laiko, kad kandidatai galėtų tinkamai prisistatyti ir sugroti (padainuoti) vieną ar kelis pasirinktus kūrinius.

„Neformalumas labai svarbus jaunam žmogui. Dirbame meistriškumo kursų pagrindu. Jaunuoliai gali rinktis iš kelių mokymo programų, o jiems dėsto nemažas būrys dėstytojų. „Jazz Academy“ Kaune laukiami gimnazijos klasių ar jau studijuojantys jaunuoliai, turintys muzikinius pagrindus. Čia jie galės rinktis tiek individualias pamokas su konkrečiu pedagogu, gilinti teorines žinias laisvojo klausytojo statusu ar dalyvauti meistriškumo kursuose pas kviestinius mokytojus, tiek įsitraukti į nuolatines studijas”, – sako „Jazz Academy” meno vadovas Arnas Mikalkėnas.

Vos pusantrų metų gyvuojančios muzikos erdvės įkūrėjai didžiuojasi, kad čia studijuojantis jaunimas gauna ne tik svarbias žinias, bet ir turi galimybę dalyvauti papildomoje veikloje: seminaruose, meistriškumo kursuose su užsienio lektoriais, atvirose diskusijose ir koncertuose. Per trumpą laiką akademiją aplankė tokios asmenybės kaip legendinis džiazo muzikantas, pianistas Viačeslavas Ganelinas, šiuolaikinės muzikos bei džiazo kompozitorius ir gitaristas Santiago Quintans, kūrybingasis Lietuvos perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, vienas įdomiausių šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos klarnetininkų ir saksofonistų Michael Moore, būgnininkas Kresten Osgood, grojantis nuo tradicinio džiazo iki improvizacijos ir eksperimentų įvairiose sudėtyse, moderniojo džiazo ir laisvosios avangardinės muzikos atstovas Liudas Mockūnas ir kiti.

„Mes ne veltui visi čia esam: vieni – anksčiau, kiti – vėliau, – teigia mokytoja Lina Rovaitė ir džiaugiasi galėdama būti „Jazz Academy“ dalimi.

Untitled

Tad tegul į šitą akademiją kelią randa visi žmonės, kurie nori tobulėti, kurie ieško galimybių realizuoti save muzikoje ir kuriems trūksta gero klausytojo.

Atrankos etapai:

  • Instrumentalistus ir vokalistus kviečiame iki sausio 24 d. atsiųsti motyvacinį laišką. 
  • Sausio 28 – 31 d. susitiksime su atrinktais kandidatais ir pasirašysime sutartis. 
  • Vasario 3 d. pradėsime džiazo, ritmo ir improvizacinės muzikos studijas.

Kontaktai:

  • Motyvacinį laišką siųskite adresu arnasmika@gmail.com. 
  • Su studijomis susijusius klausimus rašykite adresu linarovaite@gmail.com arba kreipkitės tel. 8 638 01780.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.