Nauja atranka

Kaune įsikūrusi džiazo, ritmo ir improvizacijos erdvė „Jazz Academy“ skelbia naujų studentų atranką ir kviečia muzikuojantį jaunimą įsilieti į talentingų atlikėjų gretas. Šiais metais įvedama nauja specialybė – kompozicijos studijos.

Kiekvienam kandidatui atrankos komisija skirs pakankamai laiko, kad kandidatai galėtų tinkamai prisistatyti ir sugroti vieną ar kelis pasirinktus kūrinius.

„Neformalumas labai svarbus jaunam žmogui. Dirbame meistriškumo kursų pagrindu. Jaunuoliai gali rinktis iš kelių mokymo programų, o jiems dėsto nemažas būrys dėstytojų. „Jazz Academy“ Kaune laukiami gimnazijos klasių ar jau studijuojantys jaunuoliai, turintys muzikinius pagrindus. Čia jie galės rinktis tiek individualias pamokas su konkrečiu pedagogu, gilinti teorines žinias laisvojo klausytojo statusu ar dalyvauti meistriškumo kursuose pas kviestinius mokytojus, tiek įsitraukti į nuolatines studijas”, – sako „Jazz Academy” meno vadovas Arnas Mikalkėnas.

Pirmąją absolventų laidą išleidusios muzikos erdvės įkūrėjai didžiuojasi, kad čia studijuojantis jaunimas gauna ne tik svarbias žinias, bet ir turi galimybę dalyvauti papildomoje veikloje: seminaruose, meistriškumo kursuose su užsienio lektoriais, atvirose diskusijose ir koncertuose. Per trumpą laiką akademiją aplankė tokios asmenybės kaip legendinis džiazo muzikantas, pianistas Viačeslavas Ganelinas, šiuolaikinės muzikos bei džiazo kompozitorius ir gitaristas Santiago Quintans, kūrybingasis Lietuvos perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, vienas įdomiausių šiuolaikinio džiazo ir improvizacinės muzikos klarnetininkų ir saksofonistų Michael Moore, būgnininkas Kresten Osgood, grojantis nuo tradicinio džiazo iki improvizacijos ir eksperimentų įvairiose sudėtyse, moderniojo džiazo ir laisvosios avangardinės muzikos atstovas Liudas Mockūnas ir kiti.

Instrumentalistų ir kompozicijos studentų atrankos etapai:

  • Motyvacinius laiškus siųskite iki rugpjūčio 24 d. el.paštu arnasmika@gmail.com.
  • Rugpjūčio 27 – 28 d. susitiksime su atrinktais kandidatais ir pasirašysime sutartis. 
  • Rugsėjo 2 d. pradėsime džiazo, ritmo ir improvizacinės muzikos studijas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.