Draugai ir partneriai

Partnerystė – tai ilgalaikis bendradarbiavimas, kuriuo siekiama abipusiai tobulinti partnerių veiklą ir skleisti visuomenei gerąją patirtį. 

Tapę partneriais mes:

  • plėtosime kultūrinius ir edukacinius ryšius;
  • kursime naujas edukacines programas;
  • stiprinsime muzikinį visuomenės raštingumą;
  • organizuosime saviraiškos renginius, koncertus;
  • dalinsimės patirtimi ir ruošime bendrus projektus;
  • vesime mokymus ir paskaitas su muzika susijusiomis temomis.

Dėl bendradarbiavimo, savanorystės, rėmimo pasiūlymų kreipkitės tel. +370 698 02848; el. paštas: daiva.jazz@gmail.com

   

MŪSŲ DRAUGAI IR PARTNERIAI:

ImprodimensijaImprodimensija – nenutrūkstantis koncertų ciklas, dedikuotas improvizacinei muzikai. Tai nėra koncertai, atliekami prestižinėse salėse: tai kvietimas pabūti kartu, susipažinti su dabartine muzika bei sudalyvauti kūrybiniuose procesuose.

MamaMAMAstudios – garso įrašų studija, įsikūrusi Vilniaus centre. Studija turi unikalias galimybes įrašynėti orkestrus, chorus, ansamblius ir solistus, esant poreikiui – skirtingose ​​akustinėse aplinkose ir konkurencingomis kainomis.

Ideju upe logo be fonoAsociacija “Idėjų upė“ įkurta 2004 metais ir nuo tada įgyvendina įvairius kultūros, meno krypties projektus, organizuoja  renginius, festivalius, kūrybines stovyklas, parodas, ruošia parodų katalogus, taip pat kitus leidinius.

KedainiaiNaujose moderniose jaunimo bibliotekos patalpose įsikūrusi 3D erdvė su edukacinėmis dirbtuvėmis ir jaukiomis muzikavimo salėmis. Čia visada laukiami„Jazz Acdemy” koncertai ir paskaitos apie muziką.

Klaipedos orkestrasVeni Gaudereberzeliai

MŪSŲ RĖMĖJAS:

logo zone nero