Mums reikia Jūsų

Prisidėkite prie „Jazz Academy” veiklos vystymo

Mūsų veikla susijusi ne tik su muzikiniu mokymu ir švietimu, bet ir su džiazo, ritminės bei improvizacinės muzikos propagavimu. Mes ieškome talentingų žmonių, norime suburti muzikos mylėtojų bendruomenę ir gerinti muzikos supratimą. Savo tikslams pasiekti mes organizuojame papildomus mokymus su kviestiniais muzikos specialistais, rengiame koncertus ir seminarus.

VŠĮ „Jazz Academy” yra pelno nesiekianti organizacija, visos gautos lėšos naudojamos įmonės veiklai plėsti. Tad visus muzikos mylėtojus kviečiame skirti 2 % savo pajamų mokesčio ir tapti  VŠĮ „Jazz Academy“ rėmėjais.

IMG_8605

Išgirskite 2 proc. daugiau muzikos

Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki gegužės mėn. 1 d. valstybinei mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą. Iki 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio paramą galima skirti įvairioms organizacijoms, labdaros fondams, įstaigoms, meno kūrėjams.

Tai jums neuždeda jokios papildomos finansinės naštos.  Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 2 proc., pinigai liks bendrame valstybės biudžete. Jums nereikia rūpintis mokesčių pervedimu, tai padarys valstybinė mokesčių inspekcija. Jums tik reikia užpildyti prašymo formą ir tai galite padaryti dviem būdais:

  • Internetinės bankininkystės pagalba prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildykite FR0512 formą internetu.

ARBA

  • Užpildykite FR0512 formą ranka ir pristatykite ją valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) pagal gyvenamąją vietą. Formos šabloną galite rasti čia.

Prašymui užpildyti Jums bus reikalingi duomenys: įmonės pavadinimas – VŠĮ „Jazz academy”, įmonės kodas – 304886504.

Ačiū!

IMG_8622