Elektroninė muzika

Kristupas Gikas aktyviai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose projektuose ir garso performansuose, įgarsina kino filmus.

“Manau, jog kuriama yra ne tam, kad tave kažkas įvertintų ar pasakytų čia geru keliu eini ar ne, o kad pateiktum tai, kas tau pačiam yra įdomu ir ką jau esi įvertinęs kaip gražų kūrinį pasidalinti su žmonėmis.“ (Kristupas Gikas).

Elektroninės muzikos kompozicijos ir atlikimo programa garso menininkams

Mokymo procesas

Individualiai pagal kiekvieno studento poreikius pritaikomi mokymo metodai. Gilinamos elektroninės muzikos teorijos žinios, tačiau daugiausiai dėmesio skiriama praktiniam darbui ir kūrybinių vizijų įgyvendinimui. Procese naudojami akustiniai, elektroniniai instrumentai ar bet kokie kiti garso išgavimo būdai. Dirbama ne tik su fiksuota elektronika, bet ir su gyva elektronika, ją programuojant generatyviems procesams atlikti. Kūrybinių užduočių metu garsai įrašomi, jiems pritaikomas garso apdirbimo būdas, garsai balansuojami tarpusavyje ir pasiekiamas užbaigto kūrinio rezultatas. Po kiekvienos įgyvendintos užduoties kaupiasi žinių bagažas, kuris pravers ir kuriant pusmečio projektą. 

Mokymo būdas

  • Orientuojamasi į nuoširdų kūrybinį procesą, garso ieškojimus ir idėjų įprasminimą nemainstream’inės muzikos pavidalu.
  • Dirbama su Ableton ir alternatyviomis muzikos kūrimo programomis.
  • Pamokos vyksta tiek kontaktiniu, tiek nuotoliniu būdu.

Mokymo rezultato pavydys -Silvios Leonzio elektroninės muzikos kūrinių ištraukos: