Krautuvėlė

VŠĮ „Jazz Academy” yra ne pelno organizacija. Apsipirkdami mūsų krautuvėlėje jūs remiate meninio ugdymo veiklą. Už tai Jums nuoširdžiai dėkojame!

„Jazz Academy” tušinukas

Elegantiškas klasikinio dizaino tušinukas, dekoruotas metaline klipe ir chromuotu spaustuku. Patogus bet kokio dydžio rankai.

€1,30

„Jazz Academy” puodelis

Madingas kokybiško plastiko puodelis su dangteliu tavo kūrybinėms pertraukėlėms. Naudok jį vietoje įprastos vienkartinės pakuotės išsinešamos kavos kavinėse ir prisidėk prie aplinkos tausojimo. Talpa – 400 ml

€5,32

„Jazz Academy” krepšys

Perdirbtas, biologiškai suįrantis krepšys, uždaromas spaustuku. Tilps ne vienas natų rinkinys, nešiojamas kompiuteris ir kiti šiuolaikinės kasdienybės reikmenys. Pagamintas iš 120 g/m² austinės PP medžiagos, atsparus vandeniui. Matmenys: 375×380×120 mm.

€7,50

Muzikos albumas „Sand In Your Shoes”

Muzikos albumas CD formatu „Pribyrėjo smėlio į batus” (angl. „Sand In Your Shoes”) - Mindaugo Apulskio, Mariaus Giedros ir Arno Mikalkėno autorinės kompozicijos

€10,00

Dėl prekių pristatymo susisiekite su mumis el.paštu daiva.jazz@gmail.com arba telefonu +370 698 02848. Įsigyti patikusį suvenyrą galite ir tiesiogiai mūsų akademijoje.