Arnas Mikalkėnas

Arnas Mikalkėnas –  „Jazz Academy” įkūrėjas ir meno vadovas, vienas aktyviausių laisvosios muzikos atlikėjų Lietuvoje, veikiantis kaip improvizatorius, ansamblių vadovas, kompozitorius bei aktyviai dalyvaujantis performanso meno sferose.

Arno Mikalkėno veiklos sritys – džiazas, kompozicija, improvizacinė ir elektroakustinė muzika. Tai garsui atidus kūrėjas, siekiantis peržengti bet kokius muzikinius rėmus ir ieškantis savito santykio su muzika. A. Mikalkėno muzikinių patirčių kraitis ypač gausus. Ne tik klasikinės ir džiazo muzikos studijos, bet ir musique concrète, roko, metalo ir kitų žanrų atgarsiai.

Arnas Mikalkėnas yra grojęs su Kenny Wollesen, Michael Moore, Anto Pett, Anne Liis-Poll, Christoph Bauhman, David Stackenas, Santiago Quintans, Kresten Osgood, Håkon Berre, Vladimir Tarasov, Mark Tokar, Yumiko Yoshimoto, Liudu Mockūnu, Nuria Andorra, Arkady Gotesman, Tomu Razmumi, Daliumi Naujo, Dominyku Vyšniausku ir kt. Arno Mikalkėno diskografijoje 14 albumų. Jis yra koncertavęs Estijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Serbijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Olandijoje.

Pedagoginė veikla: vedė meistriškumo kursus Škotijoje, Estijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje ir kt. Dėsto LMTA, buvo AGATA meistriškumo kursų meno vadovas.

Arno Mikalkėno publikacijos:

Pokalbis su Arnu Mikalkėnu:

„Ąžuoliniai berželiai” ir jų (ne) fluxus